Nowoczesne systemy klimatyzacji

Nowoczesne systemy klimatyzacji

Klimatyzacja dla domu

Klimatyzacja dla domu

Zmienimy klimat w Twoim domu! Bądź niezależny od pogody. Sam decyduj, jaka temperatura ma panować w Twoim domu. Nowoczesne urządzenia pozwolą na szybkie wyregulowanie temperatury w pomieszczeniu – bez względu na temperaturę panującą na zewnątrz. Doskonale służą i latem, i zimą, zapewniając maksymalny komfort w pomieszczeniu

Klimatyzacja do firm

Klimatyzacja do firm

Zmienimy atmosferę w Twojej Firmie! Zapewnij komfort pracy swoim pracownikom. Zadbaj o klientów!. Dostępne w naszej ofercie nowoczesne urządzenia umożliwiają szybkie chłodzenie oraz ogrzewanie. Wydajne urządzenia służą przez cały rok. Dobierzemy optymalne urządzenie do Twoich potrzeb i preferencji.

Zalety klimatyzacji

 • Chłodzi, w znacznym stopniu poprawia komfort użytkowników w upalne dni oraz zapewnia optymalne warunki pracy dla urządzeń takich jak np. serwery.
 • Grzeje, pozwala dogrzać pomieszczenia.
 • Oczyszcza, pozbywa się z powietrza pyłków, kurzu, alergenów, bakterii oraz grzybów, dzięki zastosowaniu różnego rodzaju filtrów.
 • Osusza, ogranicza występowanie zanieczyszczeń, pleśni oraz zapewnia właściwy poziom wilgotności powietrza.

Rodzaje klimatyzatorów

scien1scien1scien1scien1scien1

klimatyzatory ścienne

To idealne rozwiązanie do niedużych powierzchni, które wyróżnia się niezwykle wydajną pracą. Obsługa za pomocą pilota pozwala na wygodne sterowanie temperaturą bez konieczności podchodzenia do urządzenia. Nowoczesny design klimatyzatorów ściennych podnosi estetykę pomieszczenia.

 


klimatyzatory kasetonowe

To propozycja do większych pomieszczeń z sufitami podwieszanymi. Ich budowa została dostosowana do równomiernego rozprowadzania powietrza w całym pomieszczeniu.


klimatyzatory przypodłogowo-sufitowe

To rozwiązanie uniwersalne (ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb sklepów i magazynów) – do montażu pod sufitem lub przy podłodze.


klimatyzatory kanałowe

To kompleksowe rozwiązanie, dzięki któremu osiągniesz efekt ogrzewania / chłodzenia kilku pomieszczeń. Urządzenie równomiernie rozprowadzi schłodzone / ciepłe powietrze do wybranych kilku pomieszczeń.


klimatyzatory przenośne

Niewielka waga sprawia, że urządzenia z łatwością można przenieść w dowolne miejsce, są jednak głośniejsze niż klimatyzatory stacjonarne i wymagają odprowadzenia ciepłego powietrza poza pomieszczenieMontujemy różne systemy klimatyzacji

Split, system składa się z części wewnętrznej -parownika umieszczanego w pomieszczeniu, oraz części zewnętrznej -agregatu sprężarkowego umieszczonego na zewnątrz budynku. Dzięki oddzieleniu tych komponentów, unikamy hałasu w pomieszczeniu, wynikającemu z pracy agregatu

Multisplit, to nic innego jak system split z tą różnicą, że w systemie multi do jednej jednostki zewnętrznej możemy podłączyć do 5 jednostek wewnętrznych.

VRV, VRF podobnie jak system multisplit daje możliwość podłączenia kilkunastu do kilkudziesięciu (w zależności od wydajności) jednostek wewnętrznych do jednego agregatu skraplającego. Różnica polega na systemie rozprowadzenia rur.

Image is not available
Image is not available
Skontaktuj się z nami !
Zaproś nas na wizję lokalną na obiekcie by skutecznie dobrać właściwy system klimatyzacji.
Przejdź do kontaktu


 • 1.jpg
 • 2.jpg
 • 3.jpg
 • 4.jpg
 • 5.jpg
 • 6.jpg
 • 7.jpg
 • 8.jpg
 • 9.jpg
 • 10.jpg
 • 11.jpg
 • 12.jpg
 • 13.jpg

Image is not available
Zaufaj
fachowcom,
zaufaj nam
!

Skontaktuj się z nami

wdol

From Address:
Ukryj mapę
ZPU KLIMA-WENT Sp. J.
M. Obrębski, K. Kluska

ul. Sierpecka 1 M, 09-402 Płock
tel. 24 264 79 63
klimawent@klimawent.pl

Godziny pracy:
pn-pt od 7:00 – 15:00

Akceptujemy płatności kartą

Zobacz nas na mapie

Szybki kontakt

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

Wentylacja

Mieczysław Obrębski  606 89 45 54
mietek@klimawent.pl
Krzysztof Kluska  606 89 45 03
kluska@klimawent.pl

Klimatyzacja

Wiesław Reda 668 494 141
reda@klimawent.pl

Hurtownia

24 264 79 63 wew. 24, 25, 28
klimawent@klimawent.pl 

2017 © KLIMA-WENT. Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.